Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Kompresory

Společnost Kompresory Kolena patří mezi významné prodejce vysoce kvalitních kompresorů všech typů a značek. Díky mnohaletým zkušenostem a bohatým znalostem v oboru stlačování plynů poskytují prvotřídní opravy a servis kompresorů včetně zapůjčení kompresoru po dobu opravy. Nedílnou součástí služeb je prodej náhradních dílů a využít můžete také bohatě vybavené půjčovny kompresorů. V širokém sortimentu zboží naleznete stroje světoznámých značek Almig, Mattei, Abac, Atlas Copco, Fiac, Orlík, Sauer Žandov, Schneider a Nuair.

Specializujeme se hned na několik druhů kompresorů:

Šroubové kompresory jsou vhodné zejména pro plně automatizovaný a trvalý provoz, vyznačují se především optimálním výkonem pro každý způsob využití a velkou škálou modelů na 8 – 13 bar.

Rotační lamelové kompresory, někdy označovány výrazem rotační křídlové kompresory, zmenšují stlačovací prostory rotačním pohybem. Tento typ se vyznačuje především dokonalou hmotnostní vyvážeností, efektivním výkonem, nízkou spotřebou elektrické energie a nízkou spotřebou oleje.

Pístové kompresory jsou určeny především pro provoz, který není kontinuální. V případě, že během dne nebudete používat kompresor nepřetržitě, jsou pístové kompresory tím pravým řešením.

Pokud si nejste jistí, který typ zvolit, naši pracovníci Vám rádi poskytnou pomoc s výběrem správného kompresoru.